7-0

fel, magasra! (fotó: eto.hu)

Ma kora délután lejátszotta a csapat az első felkészülési meccsét és ahogy illik, alaposan meg is szórta megye kettes vendéglátóját.

A második félidőben pályára lépett Nagy Krisztián, aki ősszel Kaposváron játszott (17-szer kezdett, öt gólt vágott) és egyelőre teszteli a szakmai vezetés. A képzeletbeli ’Hogyan adjam el magam próbajátékon?’ című szakkönyvben valszeg így írnák le, hogy mit kell csinálni egy ilyen szituációban, hiszen két percen belül eredményes volt, aztán adott egy gólpasszt és voltak még további figyelemre méltó momentumai.

Folytatás kedden egytől a Szolnok ellen.

***

Soproni FAC 1900 – ETO 0-7 (0-1)

ETO: Kunsági – Nagy Á., Gyagya, Medgyes, Kiliti – Beliczky, Pongrácz (45’ Rácz), Csizmadia – Szimcso, Magasföldi – Zamostny (45’ Nagy K.)

Gólszerzők: 10’ Zamostny 1-0, 47’ Nagy K. 2-0, 51’ Magasföldi 3-0, 57’ Beliczky 4-0, 61’ Magasföldi 5-0, 79’ Rácz 6-0, 82’ Szimcso 7-0

UPDATE! Nem a kaposvári Nagy Krisztián, hanem a kozármislenyi Nagy Mihály Krisztián a kiszemelt. Egyik is k, másik is k… Az ő mutatója ősszel 15/2 volt és a statisztikájában szerepel egy NB I-es fellépés is: a Honvéd színeiben a DVTK ellen játszott 16 percet még 2012-ben.

Kategória: holtszezon
Címke: , , ,